Info pro modeláře kteří se aktivně zůčastní výstavy

Zde budou postupně doplněny potřebné informace pro vás modeláře ...

U každé expozice, kde je nutné dobíjení, bude připraveno několik stolů a zásuvek k připojení na 230V.

 

Registrace:

 Každý kdo by se chtěl zůčastnit této výstavy se svým RC modelem a chtěl by využít zdarma občerstvení a volného vstupu, se musí zaregistrovat pomocí formuláře přihlášky od 1.9.2021 a to nejpozději do 24.10.2021. V přihlášce budete moci zvolit na který konkrétní den přijedete, případně oba dva dny.

 

Přístup a návažení modelů:

 Přístup do haly bude možné v sobotu 30.10.2021 od 8.00hod. (po předchozí domluvě i dříve). Ke vstupu je možné nacouvat jen dvěma auty najednou, proto budou k dispozici dva vozíky pro přepravu těžších modelů od vašich aut do haly. Veškeré přípravy a navožení modelů jednotlivých vystavovatelů by mělo být hotové do 9.30hod. Proto prosíme aby jste svůj příjezd nenechávali na poslední chvilku.

 

Občerstvení:

 Stejně jako v minulosti bude pro řádně registrované vystavující modeláře připraveno zdarma občerstvení po celou dobu akce. Občerstvení si bude možné vyzvednout formou kuponů, které dostane každý registrovaný učastník v den výstavy při akreditaci u vstupu. Pro doprovodné osoby mužete využít zvýhodněné občerstvení za 100,-Kč, které zvolíte v přihlášce. S vystavujícím modelářem je akceptovatelná pouze jedna doprovodná osoba, děkujeme za pochopení.

 

Místo konání výstavy a parkování:

Výstava se koná 30. a 31.10.2021 ve sportovní hale TJ Jiskra v centru Domažlic na adrese Fügnerova 647, Domažlice 344 01. GPS souřadnice: 9°26'32''N  12°55'27.1''E

Jelikož sportovní hala nemá vlastní parkoviště je možné parkovat v následujících ulicích dle volného místa a to v ul. Fügnerova, Benešova, Vrchlického, Thomayerova, nebo je možné využít parkoviště naproti Komerční bance v ulici U Nemocnice.